اجازه نمی‌دهیم غده سرطانی اسرائیل عربی در یمن شکل بگیرد

به گزارش س سی فان – مجله تفریحی و خبری و فرهنگی به نقل از خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، مراسم چهلمین روز شهادت صالح علی الصماد رئیس شورای عالی سیاسی یمن عصر یکشنبه20خرداد97 با حضور سیدهاشم الحیدری دبیرکل حزب الله عراق، سید حسن العماد دبیرکل انصار الحجه یمن، ابو شریف نماینده جنبش جهاد اسلامی در ایران، حجت الاسلام پناهیان، نادر طالب زاده فعال رسانه‌ای حوزه مقاومت و جمعی دیگر از مسئولین و مردم در سازمان بسیج دانشجویی کشور واقع در لانه جاسوسی (سفارت سابق آمریکا) برگزار شد.

در ابتدای این مراسم سید حسن العماد دبیرکل انصار الحجه یمن در سخنانی گفت که شهید صالح الصماد شخصیتی استثنایی بود. او  توانست دروغ های غرب و فرهنگهای وارد به یمن را رسوا کند. دشمن در یمن در صدد ان بود تا حاکم نباید از قرآن حرف بزند و نماز بخواند و خیلیها این موضوع را باور کردند ولی صالح الصماد انسانی رئیس و در عین حال عالم و مومن و شخصیتی سیاسی بود و به مبارزه با دشمنان در جبهه نبرد می پرداخت.

او ادامه داد: این مدرسه محمد و آل محمد است که غرب نمی‌خواهد مردم این مکتب را بشناسد و امام خمینی (ره) توانست با تفکر و آرمان انقلابی و اسلامی این مدرسه را احیا کند.

دبیرکل انصار الحجه یمن بیان کرد: امروز دشمن به خصوص در یمندر صدد سیاهنمایی شخصیت امام خامنه ای و ایجاد دشمنی بین مردم یمن و ایران است  ولی  ما نباید ساکت باشیم و اجازه ندهیم که بین رهبران مقاومت دشمنی ایجاد شود.

سید حسن العماد انقلاب های شکل گرفته در جبهه مقاومت و ایجاد آنها را به برکت امام خمینی(رحمه الله علیه) و استمرار آنها را به برکت امام خامنه ای(مدظله العالی)دانست.

او گفت که در یمن به رهبری سید عبدالملک الحوثی توانستیم صبر و مقاومت کنیم و به عربستان و آمریکا و اسرائیل اجازه نمی دهیم غده سرطانی عربی به اسم اسرائیل عربی شکل بگیرد.

پس از سخنان  سید حسن العماد دبیرکل انصار الحجه یمن پیام ویدئویی ضیف الدین الشامی عضو شورای عالی سیاسی یمن پخش شد و پس از آن
سید هاشم الحیدری دبیر کل حزب الله عراق پشت تریبون حاضر شد و در سخنانی به زبان عربی گفت: قضیه یمن قضیه مهمی در موضوع مقاومت است و در یمن مردم زیادی شهید شدند و ظلم زیادی به مردم آنها شد.

او ادامه داد: در دوران دفاع مقدس در ایران خط مقدمی وجود داشت اما در یمن خط مقدمی وجود ندارد و تمامی مکان ها توسط دشمنان مورد تعدی قرار می‌گیرد.

الحیدری عنوان کرد که در موضوع یمن کل رسانه های غربی ساکت شدند. یمن مانند نقطه عزت و عمل است و مردم یمن صبر بالایی دارند و شهدای زیادی دادند اما با این حال در این مسیر مقاوم هستند. مردم یمن به رغم مشکلاتی که دارد با این حال از مردم فلسطین حمایت می‌کنند که نمونه آن راهپیمایی روز قدس امسال است.

دبیر کل حزب الله عراق گفت که امروز در دوران پیروزی هستیم و یمن با وجود این مشکلات پیروز می شود، همان طور که مردم عراق پیروز شد و ان شاء الله به زودی قدس آزاد خواهد شد و همگی در قدس نماز میخوانیم.

نادر طالب زاده فعال رسانه ای مقاومت نیز از دیگر سخنرانان این مراسم بود. او در سخنانی گفت که یمن مهمترین مسئله و یکی از کلیدی ترین مسائل است و عدم توجه به یمن موحب بی برکتی می شود.

طالب زاده ادامه داد: تبلیعات عمومی در موضوع یمن در صدا و سیما کم است و برنامه های عمیق و حکمت یمن کم داریم و شاه کلید این است که وقتی که نسبت به اوضاع یمن کمی تامل کنید می‌بینید که آمریکا پشت آن است.

او گف:صحبت های سید حسن نصرالله در موضوع یمن در هر سخنرانی اش وجود دارد و باید اینها  ترجمه و دوبله شود و به گوش مردم ایران برسد.

این فعال رسنه ای تصریح کرد: تمام نفرت دشمنان اسلام و حقیقت در یمن تجلی پیدا کرده است و این سکوت در مقابل جانات عربستان و متحدانش در یمنمرگبار است. یمنی ها نه سلاح میخواهند و نه کمک مادی بلکه آنان نیازمند پشتیبانی معنوی و حمایت در جهان هستند. بزرگترین مشکلات ما تبلیغات کمرنگ و بی رمغ است.

طالب زاده در پایان سخنانش پیشنها داد تا جنبش های دانشجویی جریانی را راه بیندازند تا بتوان کشتی‌های صلح  به یمن ارسال کرد و پوشش رسانه ای تحولات یمن در رسانه ها گسترده شود.

پس از سخنرانی حجت الاسلام پناهیان که در خصوص تحولات یمن و مسائل آخرالزمانی صبت کرد، جمعی از دانشجویان پرچ آمریکا را به موجب جنایت های مرتکب شده بر علیه مسلمانان و مردم جهان به آتش کشیدند.

Post Author:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *