قم|جزئیات مراسم تشییع و تدفین حجت الاسلام والمسلمین طباطبایی در قم

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، مراسم تشییع و تدفین پیکر حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی طباطبایی استاد اخلاق و نماینده دوره هفتم مجلس شورای اسلامی با حضور آیت‌الله شبیری زنجانی در قم برگزار می‌شود.

مراسم تشییع این عالم دینی صبح فردا از ساعت 10 صبح از مقابل مسجد موسی بن جعفر (ع) در خیابان آیت‌الله سعیدی تهران برگزار می‌شود.

پیکر پاک مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین طباطبایی پس از تشییع در تهران، به قم منتقل و در حرم مطهر حضرت معصومه (س) به خاک سپرده می‌شود.

مراسم تشییع این عالم وارسته در شهر مقدس قم نیز، از ساعت 16 با اقامه نماز میت توسط آیت‌الله شبیری زنجانی از مراجع عظام تقلید برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی طباطبایی خطیب و استاد اخلاق مشهور و نماینده مجلس هفتم از چندی پیش به دلیل عارضه ریوی در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری بود.

این عالم دینی متولد پانزدهم آبان 1315 در رفسنجان کرمان دیده به جهان گشود، ایشان از یاران قدیمی حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری بود، حضور در مجلس هفتم به عنوان نماینده مردم تهران از دیگر سوابق این استاد اخلاق است.

پس از اتمام دوره نمایندگی در مجلس شورای اسلامی، رسیدگی به امور محرومین و رفع مشکلات مردم یکی از مهم‌ترین اقداماتی بود که حجت الاسلام و المسلمین طباطبایی تاپایان عمر خویش به آن اهتمام داشتند.

Post Author:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *