رادیو ترتیل؛ اتفاقی مهم برای بهبود تلاوت قرآن در جامعه

رادیو ترتیل؛ اتفاق مهم برای بهبود تلاوت قرآن برای عموم جامعه

به گزارش س سی فان – مجله تفریحی و خبری و فرهنگی به نقل از خبرنگار ایکنا؛ مراسم افتتاح رادیو ترتیل امروز، 26 اردیبهشت‌ماه، با حضور قائم‌مقام سازمان صدا و سیما و جمعی از فعالان قرآنی برگزار شد.

تقارن پرمیمنت حلول ماه مبارک رمضان با آیین افتتاح رادیو ترتیل اتفاق مهمی در جهت ترویج و گسترش قرائت، تلاوت و روخوانی کتاب آسمانی خداوند می‌باشد. بطور یقین با این اقدام دل‌های مشتاقان به تلاوت قرآن از کتاب خداوند متعال بهره‌مند گشته و باعث حضور قلب و دلشادی شیفتگان به معرفت الهی و دینی می‌شود.
قرآن، کتاب آسمانی مسلمانان است که گوش دادن به نوای صوت و قرائت آن باعث آرامش قلوب و صفای باطن و راهگشا در امور مسلمین می‌گردد. بدون شک با تمسک به قرآن و اهل بیت(علیهم السلام) راه سعادت در پیش روی خواهد بود و رهروان طریق الی الله با بهره‌مندی از کلام خداوند از تعلقات دنیوی گسسته و به دیدار و مهمانی در پیشگاه خداوند نایل می‌شوند که این بالاترین مرتبت در جایگاه دین و مذهب می‌باشد.
افتتاح رادیو ترتیل توسط رادیو قرآن جمهوری اسلامی ایران، اقدام شایسته و مبارکی است که لازم می‌دانم از تلاش برنامه‌ریزان و دست‌اندرکاران راه‌اندازی تقدیر کرده، امیدوارم مجموع برنامه‌های این شبکه بتواند به نیازهای علاقه‌مندان و مشتاقان فراگیری علوم و بیان قرآنی پاسخ درخور و مناسب بدهد.
توفیق روزافزون همه عزیزان و تلاش‌گران عرصه قرآن و اهل بیت(علیهم السلام) را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌کنم.

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی

اردیبهشت 97

Post Author:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *