مراسم بزرگداشت خیر مدرسه‌ساز در زرند برگزار شد

به گزارش س سی فان – مجله تفریحی و خبری و فرهنگی به نقل از ایکنا از کرمان، علی صادق‌زاده، معاون سیاسی اجتماعی فرماندار زرند در این مراسم با بیان اینکه خیران با نیت خیرخواهانه خود موجب رشد، توسعه و پیشرفت علمی و فرهنگی شده و سرمایه‌ای جاودانی و باقیات الصالحات ارزشمندی را برای خود رقم می‌زنند، گفت: بی‌تردید دعای خیر دانش‌آموزان، اولیا و مربیان که در مدرسه این نیکوکار بزرگ، علم می‌آموزند توشه آخرت این خیر نیک اندیش خواهد بود.
وی نقش خیران در مدرسه‌سازی را بسیار محسوس و قابل توجه و تقدیر دانست و افزود: دولت بدون همراهی خیران مدرسه‌ساز، نمی‌توانست به این حجم از تامین مدارس مورد نیاز دست یابد.
حسین کاظمی، مدیر آموزش و پرورش زرند هم با ابراز همدردی با خانواده مرحوم حکمت از اقدام ارزشمند و این خیر در واگذاری زمین دبیرستان دخترانه حکمت تجلیل کرد و گفت: خیران مدرسه‌ساز عملا پا به میدان مبارزه با جهل و بی‌سوادی گذاشتند و بی‌شک یکی از موانع رسیدن به رستگاری موضوع جهل و نداشتن دانش و معرفت است.
فرهاد ضیاءالدینی از اعضای هیأت امنای دبیرستان دخترانه کوثر شهرستان زرند نیز گفت: مرحوم مجتبی حکمت با فعالیت‌های خیر خود با اهدا 4 هزار و 500 مترمربع زمین در زمینه ساخت دبیرستان دخترانه کوثر و همچنین یک هزار و 800 متر مربع زمین برای احداث مسجد قمر بنی‌هاشم در مجموع به ارزش 15میلیارد ریال نام خویش را ماندگار کرد.
وی افزود: خیران مدرسه‌ساز هم برای فرزندان این سرزمین فضای آموزشی می‌سازند و هم با کار خیر خود فرهنگسازی می‌کنند و اقدام خیرخواهانه و خداپسندانه آنها مشوق دیگر افراد جامعه برای برداشتن گام در این مسیر است.
منبع: فرمانداری زرند
انتهای پیام

Post Author:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *