تشکیل کمیته های ایام الله دهه مبارک فجر در کوثر/مردم مسئولان را در صحنه های متعدد انقلاب همراهی می کنند

به گزارش س سی فان – مجله تفریحی و خبری و فرهنگی به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا علیرضا علیپور در گفتگو با  کوثرخبر با اشاره به دستاورد های انقلاب اسلامی و تبیین آن بین جوانان گفت: در آستانه ایام الله دهه مبارک فجر قرار داریم، در این ایام انتظار می رود مسئولین امر و دیگر ارگان ها و نهاد های شهرستان ضمن تدارک برنامه و برگزاری مراسمات در شان این ایام، دستاورد های انقلاب را بین اقشار معدد جامعه بخصوص جوانان تبیین دهند.

وی ادامه داد: دهه فجر یک فرصت بسیار مغتنم برای بیان دستاوردهای نظام و انقلاب اسلامی و تعامل و همراهی بیشتر مردم با مسئولان است؛ چرا که این مردم هستند که صاحبان اصلی انقلاب بوده و لازم است مسئولان را در عرصه ها و صحنه های متعدد همراهی کنند.

فرماندار کوثر خاطرنشان کرد: مسئولان باید در این دهه با حضور در میان مردم بویژه در روستاها و شهرها خدمات و دستاوردهای نظام اسلامی را برای توسعه و عمران شهرها و روستاها بیان کنند؛ دولتمردان در این ایام نیز همچون سنوات گذشته پروژه ها و طرح های اقتصادی و تولیدی را به بهره برداری خواهند رساند.

به گفته علیپور کمیته های ایام الله دهه مبارک فجر در سطح شهرستان تشکیل یافته اند تا برنامه های این ایام را بصورت برنامه ریزی شده به مرحله اجرا برسانند، از جمله کمیته ادارات، انتظامی، بسیج، مساجد، اصناف، فرهنگی و ورزش و جوانان برای برگزاری این برنامه ها در نظر گرفته شده اند.

رئیس ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر با بیان اینکه برنامه های این دهه در دست تدوین است، اضافه کرد: در این دهه برنامه هایی شامل افتتاح و گلنگ زنی پروژه های عمرانی، برنامه های فرهنگی، هنری و مسابقات ورزشی، دیدار با امام جمعه کوثر، دیدار با خانوادهای شهدا و تجلیل از شهدای انقلاب اسلامی، دیدار مسئولان با مردم و برگزاری جشن های انقلاب اسلامی و راهپیمایی ۲۲ بهمن برگزار خواهد شد.

 

Post Author:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *