پاهای بی قرار همچنان در شرکت پانته‌آ بهرام/محمدی در انتظار تصمیم سیما برای پخش آرماندو در نوروز 97

 ایرج محمدی تهیه کننده “پاهای بی قرار” در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان درباره آخرین مراحل تولید این سریال گفت: فیلمبرداری سریال “پاهای بی قرار”در لوکیشن شرکت متعلق به شخصیت افسانه که نقش آن را  پانته‌آ بهرام بازی می کند در حال انجام است و از دیروز مهرانه مهین ترابی مقابل دوربین رفته است.

وی درباره این که چند درصد از مراحل تولید فصل اول “پاهای بی قرار” به اتمام رسیده اظهار کرد: فیلمبرداری این مجموعه به تازگی شروع شده است و به همین دلیل نمی توانم عددی به عنوان درصد تولید بیان کنم اما امیدوارم که تا شنبه فیلمبرداری در لوکیشن شرکت به پایان برسد. 

فیلمبرداری پاهای بی قرار شنبه در لوکیشن جدید/ آیا آرماندو در نوروز 97 پخش می شود؟+عکس///
این تهیه کننده با اشاره به لوکیشن های بعدی سریال “پاهای بی قرار” افزود: فضای خارجی شرکت، لوکیشن بعدی فصل اول این سریال است و بعد از آن در لوکیشن خانه افسانه فیلمبرداری ادامه پیدا می کند.

محمدی با اشاره به حضور بازیگرانی که تاکنون جلوی دوربین “پاهای بی قرار” رفته اند توضیح داد: در حال حاضر مهرانه مهین ترابی و شاهرخ استخری جلوی دوربین هستند و مسعود رایگان نیز قرار است دو تا سه روز آینده  بازی خود را شروع کند.

وی درباره زمان دقیق اتمام تولید “پاهای بی قرار” بیان کرد: تولید سریال پاهای بی قرار در پایان اردیبهشت 97 تمام می شود. 

تهیه کننده “متهم گریخت” درباره آخرین وضعیت پخش سریال “آرماندو” در نوروز 97 اظهار کرد: این سریال را برای پخش در نوروز امسال تولید کردیم که در حال حاضر در مراحل فنی قرار دارد. پخش “آرماندو” بستگی به کنداکتور پخش برنامه ها در نوروز 97 دارد اما باید دید مسئولان در این باره چه تصمیمی می گیرند. 

محمدی به فضای سریال آرماندو و موضوع آن اشاره کرد و افزود: “آرماندو” سریالی با رویکرد جدیدی از طنز است. زندگی افرادی که شغلشان هنروری است و در گذشته به آنها سیاهی لشکر گفته می شد به تصویر کشیده شده و چالش های زندگی خانواده ای که صاحب این شغل هستند روایت می شود. 

فیلمبرداری پاهای بی قرار شنبه در لوکیشن جدید/ آیا آرماندو در نوروز 97 پخش می شود؟+عکس///
وی درباره استقبال مخاطبان از سریال “آرماندو” خاطرنشان کرد: با توجه به کارگردانی احسان عبدی پور با تفکر جدید و نوع نگاه متفاوت به طنز در کنار تعامل همه عوامل که بسیار عالی و موثر در تولید بود باید منتظر ماند و دید مخاطبان از این سریال با توجه به نوع طنز جدید و متفاوت آن چگونه استقبال می کنند. 

 

Post Author:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *